Tot ziens, Schotland

Vandaag was alweer onze laatste dag in Schotland en dus ook de laatste ronde op Cardrona. Coen en Annemieke lieten de laatste golfdag aan zich voorbijgaan. Zij vertrokken in de loop van de ochtend richting de kust voor hun volgende Schotse avontuur: de North Coast 500, een autoroute van ruim 800 kilometer door het noorden van Schotland. Ze rijden daarbij onder andere via de oostkust naar het uiterste noorden. Ook een mooie manier om nog wat meer van Schotland te zien.

Tom, Yvette en ondergetekende speelden nog negen holes, zodat Tom en Yvette op tijd op pad konden naar de ferry. Inmiddels zitten zij dus ergens op de Noordzee. De overige golfers speelden nog 18 holes en daar kwam Roel als dagwinnaar uit de bus met 36 stablefordpunten. Of dat hem nog wat golfballen oplevert weet ik niet, maar misschien had Boudewijn in de auto nog een voorraadje liggen en is hij op weg naar het vliegveld weer met uitdelen begonnen.

Over het vliegveld gesproken: we waren ruim op tijd en daar namen we afscheid van Erik, die samen met Bregje nog ruim een week aan zijn Schotse vakantie vastplakt. Als ik het goed begrepen heb, hebben zij een huisje op Skye gehuurd. Er zal waarschijnlijk nog flink gewandeld worden, want Bregje moest wel de bergschoenen van Erik in de bagage meenemen en dan moet je er natuurlijk wel gebruik van maken.

Over ons hotel waren de meningen wat verdeeld. Tom Verdouw vond het allemaal behoorlijk prijzig en had achteraf misschien liever in een Bed & Breakfast gezeten. Zelf vond ik het eigenlijk wel een prima hotel. Het was in ieder geval hondvriendelijk en daar waren ze behoorlijk serieus in. In de hal stond zelfs een vitrine met speciaal hondenvoer, waaronder een heuse Fish & Chip Bowl voor vijf pond. Je kunt je hond natuurlijk niet met lege handen laten zitten als het baasje zelf iedere avond aan tafel gaat.

En zo zit onze Schotse golftrip er weer op. Inmiddels ben ik alweer thuis en kijk ik terug op vijf mooie dagen met prachtige golfbanen, een eerste dag met wat minder prachtig weer, maar vooral veel gezelligheid en mooie verhalen. We zien elkaar tegenwoordig niet meer zo vaak, dus het is vooral leuk om er af en toe weer eens met z’n allen op uit te gaan. Wat mij betreft was deze Schotse trip daar weer een mooi voorbeeld van.

Geef een reactie