Flightindeling zondag 25 maart Geplaatst opdonderdag 22 maart 2012zondag 25 maart 2012AuthorGuus Koning4 reacties 13.20 uur: Faisel, Erik, Pieter J 13.30 uur: Pieter Jan, Guus en Reesja 13.40 uur: Andre, Harold en Tjerk ik heb het opnieuw opgedeeld er vanuit gaande dat de Hoge Dijk het zo goed vindt.
Harold denkt ook: weerfactor 9, buit is binnen en geef mijn portie maar aan fickie. Tjongejongejonge…… Log in om te reageren
Foute afspraak gemaakt, ik kan helemaal niet spelen. Ik heb me bij de HD afgemeld. Log in om te reageren
Wat DHD – en André – ook denkt, speel ik toch graag in de eerste flight, want anders haal ik mijn schoondochters verjaardag helemaal niet! Log in om te reageren
Kan slechts negen holes lopen, helaas. Ik meld me half af bij DHD.
Harold denkt ook: weerfactor 9, buit is binnen en geef mijn portie maar aan fickie. Tjongejongejonge……
Foute afspraak gemaakt, ik kan helemaal niet spelen.
Ik heb me bij de HD afgemeld.
Wat DHD – en André – ook denkt, speel ik toch graag in de eerste flight, want anders haal ik mijn schoondochters verjaardag helemaal niet!